Кепка

Арт. 4012 / id. 9
Цвет:
1

6 панелей, низький профіль, застібка липучка.

Повітрепроникна, дихаюча тканина.

Стор. в каталозі — 30.

Прикрепите файл для принта
Загрузить полный каталог продукции
грн
заказать

Вишивка на кепках на замовлення в Києві

З настанням теплої пори рекламні сувеніри стають більш актуальними. Пропонуємо послуги вишивки на кепках в Києві і по всій Україні. За рахунок широких можливостей компанія гарантує оперативну реалізацію замовлень, завдань підвищеної складності і ряд інших переваг.

Машинна вишивка на кепках по всій Україні

Кепка з вишивкою на замовлення може бути виготовлена ​​з будь-якого матеріалу - для нанесення красивого орнаменту або логотипу підходить бавовняна тканина або синтетика. Такий варіант індивідуалізації речі виглядає цікаво і оригінально. Машинна вишивка на кепках виходить об'ємною і стильною.

Забезпечення співробітників формою - першочергове завдання компанії, яка прагне обійти конкурентів і зайняти лідируючу позицію на профільному ринку. При цьому варто враховувати, що уніформа повинна бути не тільки красивою і зручною - вона зобов'язана рекламувати бренд, продукт або послугу. Досягти такого ефекту просто, якщо замовити кепку з вишивкою.

Співробітники, що використовують аксесуари, приваблюють сторонні погляди, а логотип або зображення на головному уборі викликає інтерес, залишається в пам'яті як один зі спогадів про торгову марку. До того ж, бейсболка - універсальний аксесуар, здатний доповнити образ, захистити від негоди або пекучого сонця. Щоб зробити головний убір частиною корпоративного стилю, рекомендуємо замовити вишивку на кепці в Києві.

Нанесення логотипу на виріб за допомогою вишивальної машини часто замовляють:

Наші співробітники розкажуть про плюси продукту, яким може бути результат, про нюанси та особливості принта.

Як вибрати і замовити кепку з вишивкою?

Бейсболка може застосовуватися в якості самостійної речі гардеробу або бути частиною образу. Послуга вишивки на кепках - результативна реклама, яка працює незалежно від типу продукції і напрямки компанії.

На сайті представлений хороший асортимент головних уборів, а щоб замовити їх, досить вибрати забарвлення і оформити замовлення, заповнивши форму. Обговорити нюанси ви можете з нашими представниками, які зв'яжуться з вами після отримання електронної заявки. Для реалізації досить надати ескіз майбутнього принта.

string(6) "/print"